gtksourceview - en to uk translation catalogue (319 entries)

en: '#if 0' Comment
uk: Коментар "#if 0"

en: ANSI Datatypes
uk: Типи даних ANSI

en: ANSI Reserved Words
uk: Зарезервовані слова ANSI

en: Added line
uk: Добавлений рядок

en: Aggregate Functions
uk: Агрегатні функції

en: Analytic Functions
uk: Аналітичні функції

en: Array Operators
uk: Оператори масивів

en: Assignment Operator
uk: Оператор присвоювання

en: At Rules
uk: @-правила

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Attribute Definitions
uk: Визначення атрибутів

en: Attribute Value Delimiters
uk: Обмежувачі значень атрибутів

en: Auto Indentation
uk: Автоматична розстановка відступів

en: Backtick String
uk: Рядок у зворотних одинарних лапках

en: Base-N Integer
uk: Ціле число у N-ічній системі числення

en: Bash Line Comment
uk: Рядковий коментар в стилі Bash

en: Binary Number
uk: Двійкове число

en: Block Comment
uk: Блочний коментар

en: Block Comment 1
uk: Блочний коментар 1

en: Block Comment 2
uk: Блочний коментар 2

en: Boolean
uk: Бульове

en: Boolean Bitwise Operators
uk: Бітові булеві (логічні) оператори

en: Boolean Constant
uk: Логічна константа

en: Boolean Value
uk: Логічне (бульове) значення

en: Built-in Command
uk: Вбудована команда

en: Builtin Functions
uk: Вбудовані функції

en: Builtin Types
uk: Вбудовані типи

en: Builtin Values
uk: Вбудовані значення

en: Builtins
uk: Вбудовані

en: C Block Comment
uk: Блочний коментар в стилі С

en: C++ Line Comment
uk: Рядковий коментар у стилі C++

en: Case Insensitive Keyword
uk: Ключове слово не чутливе до регістру

en: Case Sensitive Keyword
uk: Ключове слово чутливе до регістру

en: Changed line
uk: Змінений рядок

en: Character
uk: Символ

en: Character Constant
uk: Символьна константа

en: Character Functions Returning Character Values
uk: Символьні функції, що повертають символьні значення

en: Character Functions Returning Number Values
uk: Символьні функції, що повертають числові значення

en: Characters
uk: Символи

en: Check Brackets
uk: Перевіряти лапки

en: Class Variables
uk: Змінні класу

en: Closing Bracket
uk: Завершальна дужка

en: Collection Functions
uk: Колекція функцій

en: Color to use for drawing the margin overlay
uk: Колір, що використовується при відображенні поля

en: Color to use for the right margin line
uk: Колір лінії правого поля

en: Command
uk: Команда

en: Command Macro
uk: Макрокоманда

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment Environment
uk: Коментар оточення

en: Common Command
uk: Загальна команда

en: Common Macro
uk: Загальний макрос

en: Compiler directive
uk: Директива компілятора

en: Conditional Define
uk: Визначення з умовою

en: Conditional Macro
uk: Макрос з умовою

en: Conditions
uk: Умови

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Configuration options for the print job
uk: Параметри завдань друку

en: Constants
uk: Константи

en: Constructors
uk: Конструктори

en: Conversion Functions
uk: Функції перетворень

en: Core Keywords
uk: Основні ключові слова

en: Core Types
uk: Основні типи

en: Data Mining Functions
uk: Функції добування даних

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Date
uk: Дата

en: Datetime Functions
uk: Функції роботи з датою й часом

en: Decimal
uk: Десяткове число

en: Decimal Number
uk: Десяткове число

en: Declarations
uk: Оголошення

en: Default
uk: Типове

en: Define
uk: Визначення

en: Definitions
uk: Означення

en: Delimiter
uk: Розділювач

en: Diff file
uk: Diff-файл

en: Dimension
uk: Розмір

en: Directives
uk: Директиви

en: Directory Macro
uk: Макрос каталогу

en: Double Quoted String
uk: Рядок в подвійних лапках

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encoding and Decoding Functions
uk: Функції кодування та декодування

en: Entity
uk: Предикат (entity)

en: Environment and Identifier Functions
uk: Функції оточення та ідентифікаторів

en: Error Handling
uk: Обробка помилок

en: Escape Character
uk: Символ екранування

en: Escaping character for syntax patterns
uk: Символ екранування для синтаксичних шаблонів

en: Exec Parameter
uk: Параметр запуску

en: File
uk: Файл

en: File Attributes
uk: Атрибути файлів

en: First Open PHP Tag
uk: Перший відкриваючий тег PHP

en: Floating Point
uk: Число з рухомою комою

en: Floating Point Number
uk: Число з рухомою комою

en: Floating-Point Number
uk: Число з рухомою комою

en: Flow
uk: Потік

en: Flow Conditional
uk: Умовний оператор

en: Flow Keywords
uk: Ключові слова керування порядком виконання

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Description
uk: Опис шрифту

en: Font description to use for the line numbers
uk: Опис шрифту для номерів рядків

en: Font to use for headers and footers (e.g. "Monospace 10")
uk: Шрифт заголовку та нижнього колонтитулу (напр. "Monospace 10")

en: Font to use for the document text (e.g. "Monospace 10")
uk: Шрифт тексту документа (напр. "Monospace 10")

en: Format
uk: Формат

en: Formatting
uk: Форматування

en: Formatting Elements
uk: Елементи форматування

en: Function
uk: Функція

en: Function Call
uk: Виклик функцій

en: Functions
uk: Функції

en: Functions and Function Modifiers
uk: Функції та модифікатори функцій

en: Future Reserved Words
uk: Слова зарезервовані для майбутнього

en: GUI Elements
uk: Графічні елементи

en: Gates
uk: Вентилі

en: General Comparison Functions
uk: Загальні функції порівняння

en: General Format
uk: Загальний формат

en: Generated Content
uk: Згенерований зміст

en: Global Functions
uk: Глобальні функції

en: Global Properties
uk: Глобальні властивості

en: Global Variables
uk: Глобальні змінні

en: GnomeFont name to use for the document text (deprecated)
uk: GnomeFont назва для тексту документу (не використовувати)

en: GnomeFont name to use for the header and footer (deprecated)
uk: GnomeFont назва шрифту для заголовку та нижнього колонтитулу (не використовувати)

en: GnomeFont name to use for the line numbers (deprecated)
uk: GnomeFont назва шрифту для номерів рядків (не використовувати)

en: Group
uk: Група

en: GtkSourceBuffer object to print
uk: Об'єкт GtkSourceBuffer для друку

en: HOME and END keys move to first/last non whitespace characters on line before going to the start/end of the line
uk: Чи повинні клавіші "Home"/"End" переносити курсор на перший/останній символ рядка перш ніж перейти до початку/кінця документа

en: HTML Block
uk: Блок HTML

en: Header
uk: Заголовок

en: Header Elements
uk: Елементи заголовків

en: Header and Footer Font
uk: Шрифт заголовку та нижнього колонтитулу

en: Header and Footer Font Description
uk: Опис заголовку та нижнього колонтитулу

en: Hex Number
uk: Шістнадцяткове число

en: Hexadecimal
uk: Шістнадцяткове

en: Hexadecimal Color
uk: Шістнадцяткове значення кольору

en: Hexadecimal Number
uk: Шістнадцяткове число

en: Hierarchical Function
uk: Ієрархічні функції

en: Highlight
uk: Виділяти кольором

en: Highlight current line
uk: Виділяти кольором поточний рядок

en: ID used to refer to the source tag
uk: Ідентифікатор, який використовується для посилання на початковий тег

en: Importance Modifier
uk: Модифікатор пріоритету

en: Include
uk: Директива "Include"

en: Include Directive
uk: Директива включення

en: Include/Pragma
uk: Директиви #include/#pragma

en: Indent on tab
uk: Вирівнювати за табуляцією

en: Indexing
uk: Індексування

en: Input/Output
uk: Ввід/Вивід

en: Insert Spaces Instead of Tabs
uk: Вставляти пропуски замість табуляцій

en: Instance Variables
uk: Екземпляри змінних

en: Integer
uk: Ціле число

en: Integer Literals
uk: Символи цілих чисел

en: Integer Number
uk: Ціле число

en: Interval of printed line numbers (0 means no numbers)
uk: Інтервал номерів рядків при друкуванні (0 означає не друкувати номери)

en: Intrinsics
uk: Властивості

en: Keysymbol
uk: Ключовий символ

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Keywords Defined by Macros
uk: Ключові слова, що визначені макросом

en: Known Property Values
uk: Відомі значення властивостей

en: Label
uk: Позначка

en: Language
uk: Мова

en: Language object to get highlighting patterns from
uk: Об'єкт мови, з якого беруться шаблони виділення кольором синтаксису

en: Language specification directories
uk: Каталоги зі специфікаціями мов

en: Large Object Functions
uk: Функції роботи з великими об'єктами

en: Line Comment
uk: Рядок з коментарем

en: Line Comment 2
uk: Рядок з коментарем 2

en: List of directories where the language specification files (.lang) are located
uk: Список каталогів, в яких знаходяться файли визначення мов (.lang)

en: Literals
uk: Літерали

en: Location
uk: Позиція

en: Loop, Flow, and Exceptions Keywords
uk: Ключові слова циклів, керування порядком виконання, та виключення

en: Macro Parameters
uk: Параметри макросів

en: Macros
uk: Макроси

en: Margin Line Alpha
uk: Напівпрозорість лінії поля

en: Margin Line Color
uk: Колір лінії поля

en: Margin Overlay Alpha
uk: Напівпрозорість полів

en: Margin Overlay Color
uk: Колір поля

en: Margin Overlay Toggle
uk: Перемикання відображення полів

en: Margin position
uk: Позиція поля

en: Marker
uk: Маркер

en: Markup
uk: Розмітка

en: Markup (block)
uk: Розмітка (блок)

en: Markup (inline)
uk: Розмітка (в рядку)

en: Math
uk: Математика

en: Math Operators
uk: Математичні оператори

en: Math Value Properties
uk: Властивості математичного значення

en: Maximum Undo Levels
uk: Максимальний рівень скасування

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Method Call
uk: Виклик методу

en: Model Functions
uk: Функції моделі

en: Modifiers
uk: Модифікатори

en: Module
uk: Модуль

en: Module Handler
uk: Робота з модулями

en: Module Handlers
uk: Обробники модулів

en: Multiline Comment
uk: Багаторядний коментар

en: Multiline Double Quoted String
uk: Текст з кількох рядків у подвійних дужках

en: Multiline Single Quoted String
uk: Текст з кількох рядків у одиночних дужках

en: Multiline String
uk: Рядок з переносами

en: Multiline String 2
uk: Рядок з переносами 2

en: NLS Character Functions
uk: Функції роботи національними символами

en: NULL-Related Functions
uk: Функції пов'язані з NULL

en: Nested Comment
uk: Вкладений коментар

en: Non Standard Key
uk: Нестандартний ключ

en: Number
uk: Число

en: Number Literals
uk: Числові значення

en: Number of undo levels for the buffer
uk: Кількість рівнів скасування у буфері

en: Numbers Font
uk: Шрифт номерів

en: Numeric
uk: Числові

en: Numeric Functions
uk: Числові функції

en: Object Functions
uk: Функції об'єктів

en: Object Properties
uk: Властивості об'єктів

en: Object Reference Functions
uk: Функції посилань на об'єкт

en: Objects
uk: Об'єкти

en: Octal Number
uk: Вісімкове число

en: Old Style Comment
uk: Коментар старого стилю

en: Operator
uk: Оператор

en: Operators
uk: Оператори

en: Oracle Built-in Datatypes
uk: Вбудовані типи даних Oracle

en: Oracle Reserved Words
uk: Зарезервовані слова Oracle

en: Oracle-Supplied Types
uk: Вбудовані типи даних Oracle

en: Other Macro
uk: Інший макрос

en: Others
uk: Інше

en: Others 2
uk: Інше 2

en: Others 3
uk: Інше 3

en: Position of the right margin
uk: Позиція правого поля

en: Preprocessor
uk: Директива препроцесору

en: Preprocessor Defines
uk: Означення препроцесору

en: Preprocessor Definition
uk: Означення препроцесору

en: Preprocessor Definitions
uk: Означення препроцесору

en: Preprocessor Keyword
uk: Ключове слово препроцесора

en: Primitive
uk: Примітив

en: Primitives
uk: Примітиви

en: Print Footer
uk: Друк нижнього колонтитулу

en: Print Header
uk: Друк заголовку

en: Print Line Numbers
uk: Друк номерів рядків

en: Property Names
uk: Назви властивостей

en: Pseudo Variables
uk: Псевдо-змінні

en: Punctuator
uk: Знак пунктуації

en: Punctuators
uk: Знаки пунктуації

en: RPM Variable
uk: Змінна RPM

en: Read/Write
uk: Читання/запис

en: Redirection
uk: Перенаправлення

en: RegExp Variables
uk: Змінні регулярних виразів

en: Removed line
uk: Видалений рядок

en: Reserved Class
uk: Зарезервований клас

en: Reserved Constant
uk: Зарезервована константа

en: SQL Statements
uk: Вирази SQL

en: SQL*Plus At Sign
uk: Знак "@" мови SQL*Plus

en: SQL*Plus Commands
uk: Команди мови SQL*Plus

en: SQL*Plus Double At Sign
uk: Знак"@@" мови SQL*Plus

en: SQL*Plus Slash
uk: Знак "/" мови SQL*Plus

en: SQL/DS and DB2 Datatypes
uk: Типи даних SQL/DS і DB2

en: Scripts
uk: Мови сценаріїв

en: Section
uk: Розділ

en: Sectional
uk: Секційний

en: Sectioning
uk: Розбиття на секції

en: Selector Grammar
uk: Граматичні конструкції для селекторів

en: Selector Pseudo Classes
uk: Псевдо-класи селекторів

en: Selector Pseudo Elements
uk: Псевдо-елементи селекторів

en: Show Line Markers
uk: Показувати маркери рядків

en: Show Line Numbers
uk: Показувати номерів рядків

en: Show Right Margin
uk: Показувати поле справа

en: Single Quoted String
uk: Рядок в одинарних лапках

en: Size Clause
uk: Вираз розміру

en: Source Buffer
uk: Вихідний буфер

en: Sources
uk: Початковий код

en: Spec Macro
uk: Макрос Spec

en: Special Targets
uk: Спеціальні цілі

en: Special Tokens
uk: Спеціальні лексеми

en: Special case
uk: Спеціальний випадок

en: Specials
uk: Спеціальні символи

en: Standard Key
uk: Стандартний ключ

en: State
uk: Стан

en: String
uk: Рядок

en: String 2
uk: Рядок 2

en: String2
uk: Рядок2

en: String3
uk: Рядок3

en: Structural Elements
uk: Структурні елементи

en: Structural Elements 2
uk: Структурні елементи 2

en: Switch
uk: Перемикання

en: Symbols
uk: Символи

en: Tabs Width
uk: Крок табуляції

en: Tag
uk: Тег

en: Tag ID
uk: Ідентифікатор тегу

en: Tag style
uk: Стиль тегу

en: Targets
uk: Цілі

en: Text Literals
uk: Текстові значення

en: The style associated with the source tag
uk: Стиль асоційований з тегом коду

en: Transparency of the margin line
uk: Прозорість лінії поля

en: Transparency of the margin overlay
uk: Напівпрозорість полів

en: True And False
uk: Істина та хибність

en: True and False
uk: Істина та хибність

en: Type
uk: Тип

en: Type or Constructor
uk: Тип або конструктор

en: Type, Class and Object Keywords
uk: Ключові слова для типів, класів та об'єктів

en: Types
uk: Типи

en: Unicode Character Reference
uk: Посилання на символ Unicode

en: Unicode Escape Sequence
uk: Послідовність, що кодує Unicode-символ

en: Unicode Range
uk: Діапазон Unicode

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Use smart home/end
uk: Використовувати розумні клавіші "Home"/"End"

en: Variable
uk: Змінна

en: Variable1
uk: Змінна1

en: Variable2
uk: Змінна2

en: Variables
uk: Змінні

en: Whether to check and highlight matching brackets
uk: Чи перевіряти та виділяти кольором відповідні лапки

en: Whether to display line marker pixbufs
uk: Чи показувати маркери рядків

en: Whether to display line numbers
uk: Чи показувати номери рядків

en: Whether to display the right margin
uk: Чи слід показувати поле справа

en: Whether to draw the right margin overlay
uk: Чи слід показувати поле справа

en: Whether to enable auto indentation
uk: Чи слід розставляти відступи автоматично

en: Whether to highlight syntax in the buffer
uk: Чи виділяти кольором синтаксис у буфері

en: Whether to highlight the current line
uk: Чи виділяти кольором поточний рядок

en: Whether to indent the selected text when the tab key is pressed
uk: Чи вирівнювати текст при натисканні клавіші "Tab"

en: Whether to insert spaces instead of tabs
uk: Чи слід вставляти пропуски замість табуляцій

en: Whether to print a footer in each page
uk: Чи друкувати нижній колонтитул на кожній сторінці

en: Whether to print a header in each page
uk: Чи друкувати заголовок на кожній сторінці

en: Whether to print the document with highlighted syntax
uk: Чи друкувати документ з виділенням синтаксису кольором

en: Width in equivalent space characters of tabs
uk: Кількість символів пропуску еквівалентних по ширині табуляції

en: Word Operators
uk: Слова-оператори

en: Word wrapping mode
uk: Режим переносу слів

en: Wrap Mode
uk: Режим переносу

en: XML Functions
uk: Функції XML

en: gettext translation
uk: Переклад у форматі gettext
